Послуга
Імпорт «Під ключ»
Ціну уточнюйте

Імпорт «Під ключ»

Консультації з питань ЗЕД та оформлення відповідної дозвільної документації.
Відповідно до вимог українського законодавства товар іноземного виробництва підлягає сертифікації, тому ще до імпортування товару необхідно завезти зразки для сертифікації, отримаємо потрібні дозвільні документи, а потім везти основну партію товару.

Оформлення ЗЕД-договорів.
Встановленню договірних відносин передує підготовчий переддоговірний період, протягом якого кожна сторона збирає максимальну кількість інформації в своєму партнері і проводить переговори про умови майбутньої угоди. Складання договору - дуже важлива складова зовнішньоекономічної угоди, оскільки саме контракт регламентує її умови, права і обов'язки сторін, а також їх відповідальність в разі невиконання договірних умов і т. п.
Крім того, чинним українським законодавством досить жорстко регламентовані умови, без яких договір не може вважатися укладеним (істотні умови).

Доставка вантажів в Україну.
Перевезення товару організовується відповідно до умов Інкотермс. Ризики при перевезенні підлягають страхуванню, оскільки відповідно до міжнародного законодавства перевізники та експедитори несуть лише обмежену відповідальність. При організації перевезення необхідно знати аспекти міжнародної логістики, страхування, Інкотермс, міжнародне законодавство, що регулює роботу експедиторів. Ціна незнання ЦИХ аспектів - несвоєчасно доставлений вантаж, його втрата або пошкодження під час транспортування.

Послуги з митного оформлення вантажів.
Неправильне або несвоєчасне митне оформлення часто призводить до конфіскації товару, його арешту або накладення великих штрафів на учасника ЗЕД. Для швидкого і правильного митного оформлення необхідні знання в галузі митної, податкового, валютного законодавства, навички декларування товарів у ВМД, знання аспектів міжнародної торгівлі, сертифікації та санітарної експертизи.

Ми маємо Великий досвід в імпорті таких видів товарів:

  • Готельне, ресторанне обладнання та меблі;
  • Устаткування для роздрібних торгових мереж;
  • Засоби по догляду за приміщеннями і меблями;
  • Освітлювальні прилади;
  • Товари для спорту і відпочинку;
  • Елементи декору приміщень;
  • Постільні приналежності й текстиль;
  • Засоби особистої гігієни;
  • Косметика;
  • Foodstuff.

Митні послуги. Що фірми готові взяти на себе.

У Києві функціонує багато фірм, що надають митні послуги. Переваги, при зверненні в таку контору полягають в спрощення процесу оформлення митних документів в рази швидше та ефективніше. Крім того, що відбувається цілеспрямоване витрачання коштів, Ви ще заощадити своє здоров'я і нерви. Щоб оформити всі потрібні документи, вам довелося б пробігу по багатьом відділам. В даному випадку, безпосереднє залучення фірми, що надає послуги митного брокера, є просто обов'язковою умовою для того, щоб митне оформлення пройшло успішно.

Митний брокер. Що у його влади.

Про рівень професіоналізму митного брокера скаже його багаторічний досвід. Даний фахівець працює від фірми, але не виключена його самостійна діяльність, якщо є відповідні зв'язки та документи, що підтверджують право провадження діяльності з питань митного оформлення. Спеціалізуючись в галузі митної права та консалтингу, саме митний брокер зможе ефективно і в найкоротші терміни провести митне оформлення. В чому полягає суть роботи з Митним брокером? Його послуги полягають в здійснення митних операцій від імені і за дорученням замовника (декларанта) на заздалегідь домовлених умовах.

Митний брокер - юридична або фізична особа, яка виконує посередницькі функції між продавцем і покупцем, між страховиком і страхувальником, між судновласником і фрахтувальником. Мабуть, єдиним недоліком є ​​те, що брокер кредитує постачальника, але при цьому не несе відповідальності за виконані угоди. Однак, такі правила і вони є цілком природними. За винятком того, якщо послуги будуть надані неефективно, неякісно і відповідно, безрезультатно.

Брокерські послуги. Де знайти фахівця?

Ринок надання брокерських послуг настільки розвивається, що зараз брокер - це вже не просто посередник, це ціла структура, яка комплексно надає ряд заходів по митному оформленню документів. На сьогоднішній день, митно-брокерські фірми надають повний бухгалтерський та документальний супровід зовнішньоекономічної діяльності свого клієнта. Спектр послуг митного брокера багатьох фірм настільки розширено, що можна реалізовувати свої бізнес-процеси в специализированна місці і не бігати по багатьом компаніям.

Послуги з митного оформлення.

Послуги з митного оформлення є ряд важливих операцій, недотримання яких призведе до негативного результату. При митному оформленні обов'язковою умовою є присутність всіх декларантів. При необхідності, для здійснення митного контролю, беруться необхідні проби і зразки вашого вантажу. Після чого проводяться аналіз і експертиза на виявлення матеріалів і речовин, перевезення яких суперечить законодавству. Для цього буде потрібно певний час. У разі позитивного аналізу, митне оформлення проходить наступні етапи ...